Ara
  • classautorentacar

TÜRKİYE'DE ARAÇ SAHİBİ OLMAK


"Akaryakıtta yaşanan fiyat artışları sonrası araç tercihinde oluşan toplumsal eğilim"

Konya Ereğli Araç Kiralama Şirketi : Class Auto Garage Rent A Car


Türkiye'de ki araç sahiplerinin vergi giderlerinden sonra en yüksek harcamaları arasında yakıt geliyor. Ülkemizde ki akaryakıt fiyatlarının dünya ortalamasının üstünde olması buna etken olurken, neticesinde araç sahipleri az yakıt tüketen arabalara yönelmektedir. Yakıt tüketimi düşük otomobiller arasında genellikle dizel motorlu araçlar yer almaktadır. Sizler için hazırladığımız yakıt tüketimi düşük araçlar listemize göz atarak kendi bütçenize ve ailenize en uygun aracı seçebilirsiniz.


  • Opel Corsa


ECOTEC teknolojisi kullanan opel Corsa, dizel bir araçtır. 100 kilometrede ortalama 3.2 litre yakıt tüketen Corsa, aynı zamanda ısıtmalı koltuk seçeneği, direksiyon işlevselliği gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor


  • Audi A1


Audi A1 1.4 ve 1.6 hacimli TDI motorlara sahiptir. Yakıt tüketimi düşük araçlar arasında kendine yer bulan Audi A1 100 kilometrede 3.4 litre yakıt tüketimi bu listeye girmiştir. Audi A1 fiyatları pahalı olmasına rağmen kullanıcılar AUDİ performansını, rahatlığını ve düşük yakıt tüketimini bir araya getiren bu arabaya ilgi yoğun talep görmektedir.


  • Ford Fiesta2017 senesinde tekrar revize edilen ve 8. Jenerasyonuyla araba tutkunları ile buluşan Ford Fiesta 1.5 litelik hacme sahip dizel motor kullanmaktadır. Ford Fiesta 100 kilometrede ortalama 3.5 litrelik yakıt tüketimi ile bu listede yer almaktadır. Verimliliği ile göze çarpan Ford Fiesta en fazla tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır.


  • Bmw 1 Serisi

C segmentli premium araçlar arasında bulunan BMW 1 Serisi, Alman teknolojisi ile üretilen aksamları ile de dikkat çekiyor. BMW 1 Serisi 100 kilometrede ortalama 3.6 litrelik yakıt tüketimi ile listemize girerken metropoller için ideal araba konumunda.


  • Nissan Pulsar


Renault- Nissan işbirliğinin en önemli ürünlerinden olan dCi öezellikli motorlardır. Düşük yakıt tüketimi ve işlkevsel özellikleriyle öne çıkan motor Nissan Pulsarın tercih edilmesinde ki en büyük nedendir. Yakıt tüketimi 100 kilometrede ortalama 3.4 litredir.


  • Renault TalismanRenault tarafından iş dünyasına özel olarak geliştirilen Talisman geniş iç hacmi, sert çizglileri ve kaslı yapısıyla sık sık kendinden söz ettirmeyi başaran bu araç gelir ve gider dengesini sağlayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Rüzgar sürtünmesi ve yakıt tüketimi düşük olan bu araç 1.5 litrelik dCi motoru ile 100 kilometrede ortalam 3.6 litre yakıt harcamaktadır.


  • Opel Astra

Alman otomotiv devi Opel ve İtalyan Otomotiv devi FIAT iş birliği ile ortaya çıkan CDTi motor, işlevsellik konusunda ön plana çıkıyor. Ünlü Astra modelinde kullanılan CDTi motorunun 1.6 litrelik versiyonunun kullanıldığı Opel Astra Hatchback 100 kilometrede 3.7 litrelik yakıt tüketimi ve 110 beygirlik motoru ile listemizde yer alıyor.


  • Renault Clio


En az yakan otomobiller arasında Renault markasının efsanevi modeli clio yer alıyor. Düşük yakıt tüketimi ile adından sık sık söz ettiren clio efsanevi dizel motoru dCi ile üretiliyor. 100 kilometrede ortalama 3.6 litre yakıt tüketen Clio en çok tercih edilen otomobiller arasında.


  • Citroen C3

Aileler için tasarlanan me metropol yaşamına uyum sağlayabilen Citroen C3 modeli BlueHDi motora sahiptir. 100 kilometrede ortalma 3.7 litre yakıt tüketen Citroen C3, en az yakıt tüketen arabalar arasında


 

Konya Ereğli Araç Kiralama Şirketi, Class Auto Garage Rent A Car


Konya Ereğli Rent A Car, Konya Ereğli Araç Kiralama, Konya Ereğli uygun araç kiralama, Class Auto Garage Araç Kiralama, Ereğli Otomobil Kiralama, Konya Ereğli ucuz araç kiralama, Konya Ereğli uzun dönem araç kiralama, Konya Ereğli günlük araç kiralama, Konya Ereğli düğün arabası kiralama, konya ereğli class rent a car, ereğli rent a car, konya ereğli rent a car

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör