Ara
  • Kıraç Tatlıdil

Konya Ereğli Araç Kiralama Şirketi Class Auto Garage

Konya Ereğli Araç Kiralama Sektörün'de ki araç kiralama firmalarından birisi olan Class Auto Garage Rent A Car firmamız hakkında, konumu ve merak edilen tüm detaylar bu yazıda


Kapsamlı bir inceleme yazısı olan Class Auto Garage Rent A Car araç kiralama şirketimiz Konya Ereğli de butik bir işletmedir. İnceleme yazısı sayesinde kullanıcalardan gelen soruları ve talepler de dikkate alınmıştır. Bu yazı sayesinde aklınıza takılanların cevaplarını bulacaksınız.


Konya Ereğli Class Rent A Car, Konya Ereğli Günlük Araç Kiralama


Konya Ereğli rental firmamız, Class Auto Garage araç kiralama olarak öncelikle güncel açık adres bilgimizi paylaşmak doğru olacaktır. Konya Ereğli Class Auto Garage Araç Kiralama firması, Boyacı Ali Mahallesi Dr. Faruk Sukan Caddesi no:51D adresindedir, açıklamak gerekirse Ulu Cami meydanı karşısında konumlanmıştır ve hal yokuşuna gelmeden hemen sıralı esnaf dükkanları arasındadır. Konum oldukça rahat ve meydan üzerinden sarı-siyah Class Auto Garage tabelası kolayca görülebilir.


Konya Ereğli Class Auto Garage Rent A Car'da günlük kira ücreti ne kadar ?


 

Konya Ereğli rent car firmamız, konya ereğli class auto garage rent a car bölgenin en uygun fiyatlı araç kiralama firmasıdır. Ekonomik grup araç sayısı oldukça fazla olduğu için, müşterilerimizin her zaman uygun fiyatlı araçları kiralayabildikleri gibi, VIP araç kiralama konusunda da takdir toplayan bir işletmeyiz. Konya Ereğli uygun fiyatlı araç kiralama noktası Konya Ereğli Class Auto Garage Rent A Car'dır.


 

Konya Ereğli Class Auto Garage Rent A Car, uzun dönem araç kiralaması yapıyor mu ?


Evet, Konya Ereğli Class Auto Garage Rent A Car olarak uzun dönem araç kiralaması yapmaktayız. Firmamız filo içerisinde ki toplam araç sayısının %60'ı Konya Ereğli bölgesi şirketler tarafından kiralanmaktadır. 2021 yılında gerçekleşen bu oran bilgisi dahilinde, 2022 yılı araç filo sayısı artması yönünde sermaya yatırımı gerçekleştirilmiş ve toplam'da araç filosunun 2022 sonuna kadar %20 arttırılmasına karar verilmiştir.


 

Konya Ereğli Class Otomobil Kiralama'da, şehirler arası fiyatlandırma nasıl yapılmakta ?


Konya Ereğli Class Araç Kiralama firması olarak, gideceğiniz şehre göre değil günlük km limitlerini dikkate almaktayız, Class Auto Garage ailesi olarak, araçların günlük km sınırı 350 km'dir. Haftalık ve aylık km sınırları'da standarta bağlanmıştır. Herhangi bir aşım söz konusu olduğunda her km başına 0,50 krş fiyat yansıtılmaktadır.

 


12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör